Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Náš magický blog

Bábovkový speciál 10+

Protože jste si psali o další recept, přináším jich rovnou deset. A pokud nejste žádná bábovka, můžete je vyzkoušet všechny. Tyto recepty jsou velmi snadné, osvědčené a oblíbené. A co budeme vlastně péct? Bábovky, které si získaly své místo snad na všech středoevropských stolech. Hodí se dobře ke slavnostním příležitostem, jako moučník ke kávě či čaji nebo jako vynikající snídaňové pečivo. Navíc vypadají velmi dobře.

Autor: Atinka    |    Vydáno: 24.3.2013

Zachumlat!

Tak já vám nevím, to je jako kdyby se ta příroda nemohla rozhodnout. Nejdřív to vypadá, že už bude teplo, pak zase nasněží dvacet centimetrů sněhu. Tady v Brně už mají silničáři letní spánek (u nich to funguje přesně obráceně než u medvědů), což se dnes velmi znatelně podepsalo nejen na dopravní situaci v centru, ale také na zasněžených hlavách a namrzlých nosech značného množství rozzuřených lidí na zastávkách. Protože by chladné počasí mělo vydržet minimálně do Velikonoc, rozhodně ještě neodkládejte rukavice, neschovávejte čepice do krabic a šály do šuplíků. Ostatně šály i čepice mohou být zajímavým módním doplňkem...

 

Autor: Atinka    |    Vydáno: 20.3.2013

Jarní nálada

S přicházejícím jarem, příchází spousta nových aktivit, kterým se můžeme díky krásnému počasí věnovat. Pro někoho příchod jara, znamená přípravu zahrádek a výsev semínek, pro někoho dlouhé procházky nebo plánování výletů. Pojďme si popovídat o tom, jak trávíte víkend, když je venku pěkné počasí.

Autor: Monika Hrubá    |    Vydáno: 16.3.2013

V džínách do Národního?!

Představte, že do takového divadla nadnárodního významu napochoduje bez známky studu divák v džínách, tričku s barevnými nápisy a šusťákové bundě. Tento pán sklidil udivené pohledy ostatních návštěvníků a především několik nevybíravých poznámek na svou adresu od uvaděček. Za sebe musím říci, že všekerá kritika na adresu onoho pána byla naprosto oprávněná. Na druhou stranu nebyl tento pán jediný "džínový strašák" ve foyer. Ale proč se o tak bezvýznamné záležitosti zmiňuji?

Autor: Atinka    |    Vydáno: 9.3.2013

Milujete trhlost? Zkuste Harlem shake!

Nahlédněte, jak si z obyčejného stereotypního dne udělat den šílený!

Autor: Petra Vojtěšková    |    Vydáno: 26.2.2013

Čokoládová fantazie aneb jednoduchý Sacherův dort

Ať už jste příznivci Svátku svatého Valentýna, či nikoli, pokračujte směle dále. Řeč totiž nebude o posílání psaníček nebo dárcích. Objevila jsem totiž ten nejsnazší způsob získávání mužských srdcí – a jak jinak než cestou procházející žaludkem. A budete se divit, protože je to nesmírně jednoduché. Upečte si vynikající čokoládový dort!

Autor: Atinka    |    Vydáno: 14.2.2013

Den D - svátek zamilovaných

Co pro nás 14. únor znamená. Co s sebou přináší a jak na nás působí? Slavíme X Neslavíme? Pojďme ho prodiskutovat.

Autor: Monika Hrubá    |    Vydáno: 8.2.2013

Nový hit internetu? Meme komiks!

Už jste někdy slyšeli o MEME? Že ne? To je velká chyba! Meme je tu pro Vás a chce Vás donutit minimálně k úsměvu!

Autor: Petra Vojtěšková    |    Vydáno: 4.2.2013

Žijte zdravěji!

Znáte ten pocit, kdy si po ránu stoupnete před zrcadlo a začnete nadávat na svojí postavu? Trvají vaše nadávky už delší dobu? Držela jste už někdy nějakou dietu? Pokud na všechny otázky zní vaše odpověď ANO, nelekejte se! Nejste v tom sama! Já jsem na tom stejně jako vy =) . 

Autor: Petra Vojtěšková    |    Vydáno: 30.1.2013

Moje první ahoj

Ahoj! Jak jinak taky začít? Jsem Atinka a budu psát o všem možném i nemožném. Moje články jsou tu hlavně pro vás. Tak mi napište.

Autor: Anna    |    Vydáno: 24.1.2013

Slevové šílenství

Co si pod pojmem SLEVA vybavíme a jak nás ovlivňuje? Článek zaměřený na aktuální dění ve všech obchodních centrech a na to, jak nás výprodeje ovlivňují. Co na slevy říkáte vy?

Autor: Monika Hrubá    |    Vydáno: 23.1.2013

Nakupujete přes internet? A čtete reklamační a obchodní podmínky?

Nákupy přes internet jsou v dnešní době velmi oblíbené a to především díky své jednoduchosti a pohodlnosti. Stačí pár kliků a nákup máte za pár dnů doma. Jenže znáte vůbec reklamační a obchodní podmínky pro e-shopy? Tyto důležité odstavce většinou nikdo z nakupujících nečte a pak se v případě problému diví. Pojďme se tedy seznámit s těmi nejdůležitějšími body.

 

Autor: Dana Křižanová    |    Vydáno: 30.9.2012

Magiclist jako trendový seznam věcí

Vytvořte si svůj trendový seznam! Magiclist vám pomůže! Vkusný letní outfit pro dámy, sportovní výbava pro pány anebo třeba designové věci do nového bytu pro dvojice či rodinu. Výběr je jednoduše neomezený!

Autor: Dana Křižanová    |    Vydáno: 25.9.2012

Stop nechtěným a totožným svatebním darům!

Určitě to znáte ze své svatby, ze svatby přátel anebo třeba jen tak z vyprávění. Ženich s nevěstou dostávají svatební dary do nového společného života. Tři stejné mixéry, dvakrát totožná sada hrnců, povlečení v barvě, kterou nemůžete za žádnou cenu vystát…takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Z darů pak přichází spíše zklamání. Víte jak se tomu vyhnout? Poradíme vám!

Autor: Dana Křižanová    |    Vydáno: 15.9.2012

Víte jak plnit svá přání?

Každý z nás si něco neustále přeje. Nové auto, nové boty, novou knihu, nového partnera… jednoduše cokoliv. Vůbec nezáleží na ceně ani na materiální podstatě, důležité je pouze svému přání věřit a něco pro něj udělat. Jak jste na tom vy? Plní se vám vaše přání? Pokud ne, rozhodně čtěte dál.

Autor: Dana Křižanová    |    Vydáno: 13.8.2012

5 tipů na dárek pro babičku a dědečka!

S výběrem dárků pro seniory, tedy babičky a dědečky, si většina z nás láme hlavu. Dědeček tvrdí, že všechno má a babička nic nechce, protože jí stačí jen to, že jsme všichni zdraví. Jenže co když jim chceme udělat opravdovou radost? Přinášíme vám pět zaručených tipů na dárek pro seniory. Věříme, že se určitě necháte inspirovat!

Autor: Dana Křižanová