Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Jak začít

1. Vytvořte si účet

Nový účetPro využívání Magiclistu a všech jeho částí je zapotřebí mít uživatelský účet. Na výběr máte ze dvou možností. Přihlásit se můžete přes Facebook účet. Stačí kliknout na odkaz přihlášení a poté na odkaz Facebooku. Pokud nechcete Magiclist propojovat s Facebookem, můžete využít klasickou registraci


2. Nastavte si profil

Nový účetJeště nez začnete cokoliv dělat, nastavte si svůj osobní profil. Můžete si nastavit svůj avatar (obrázek), krátký popisek o vás, aj.

Aby Magiclist mohl vašim přátelům připomenout vaše životní události (například výročí svatby, narozeniny, kolaudaci, aj.) a doporučit našeptat jim vaše přání, vyplňte si rozšiřující informace vašeho profilu - Mé životní události. Ty doporučujeme držet aktuální, aby nikomu neunikl váš významný den :-)


3. Vyberte si přání a vytvořte svůj první magický
seznam přání

Nový účetJakmile máte účet a jste přihlášeni, můžete se pustit do svého magického seznamu přání - Magiclistu. Ten si můžete vytvořit ve svém profilu nebo rovnou při výběru přání. Ideální je vytvořit si seznamy přání k různým příležitostem (jako jsou třeba narozeniny, výročí, svátek, kolaudace, svatba, nebo prostě jenom pro radost). U seznamů přání si můžete také nastavit tématické šablony. Každý seznam přání pak bude mít unikátní webovou stránku.


4. Pozvěte přátelé a sdílejte

Nový účetDejte vědět o svých přáních přátelům a zároveň i vy získejte přehled o jejich důležitých událostech. Pozvat přátele můžete prostřednictvím pozvánky, nebo jednoduše sdílejte své magické seznamy přání na Facebooku, Twitteru či jiných sociálních sítí. Sdílení přes sociální sítě naleznete u každého Magiclistu. Pozvánku naleznete v pravém horním rohu.

Přejeme hodně splněných přání!
Váš Magiclist.

Přejít do archivu článků