Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Kontakt

V případě, že s námi chcete spolupracovat neváhejte kontaktovat manažera projektu. Najdete nás také na Facebooku.

stormedia agency s.r.o.

Kancelář BRNO
Vlhká 25
602 00 Brno, CZ

IČ: 29286221
Bankovní účet: 2800153194/2010
IBAN pro EURoplatby: SK9383300000002800153194
BIC kód/SWIFT pro EURoplatby: FIOZSKBAXXX

Jsme plátci DPH.

Internet: WWW: www.magiclist.cz
E-mailová adresa: info@magiclist.cz

Manažer projektu, marketing a inzerce:
Jarek Mikeš, +420 776 750 101, jarek@magiclist.cz

Péče o partnery:
Ing. Lenka Kubíková, lenka@magiclist.cz

Správa obsahu, XML feedy, registrace:
Jana Crhová, jana@magiclist.cz

Obchodní zástupci:
Milan Mikeš, milan@magiclist.cz

Petr Pavlák, petr@magiclist.cz

Lucie Šafránková, lucie@magiclist.cz

Lea Pálová, lea@magiclist.cz

Lucie Gavendová, lucie.g@magiclist.cz

Přejít do archivu článků