Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Magiclist jako trendový seznam věcí

Vytvořte si svůj trendový seznam! Magiclist vám pomůže! Vkusný letní outfit pro dámy, sportovní výbava pro pány anebo třeba designové věci do nového bytu pro dvojice či rodinu. Výběr je jednoduše neomezený!

Magiclist toho umí vážně dost!

Dalším jeho využitím je tedy tzv. trendový seznam. Můžete si do svého Magiclistu navybírat nejrůznější kousky, které pak spojíte do jednoho celku. Slečny tuto možnost ocení například při sestavování outfitu na léto. Začnou výběrem svěžího letního parfému, vyberou top, vhodnou sukni, kabelku, šperky a v neposlední řadě taky boty. Celý seznam pak příznačně pojmenují, například „ Moje letní módní výbava“ a uloží. Svůj trendový Magiclist pak mohou sdílet a pochlubit se ostatním kamarádkám. Našli jste v průběhu času lepší boty? Nevadí, svůj Magiclist můžete pomocí svého účtu kdykoliv upravit.

A abychom nezmiňovali jen dámy, to stejné platí i pro jejich polovičky. Co takhle sestavit Magiclist sportovní výbavy na fotbal? Nejlepší kopačky, sportovní oblečení, vhodná taška a láhev na pití? Vyberte si ty nejvhodnější kousky podle svého vkusu a sestavte svůj MagicList!

To nejlepší na konec!

Svůj trendový Magiclist můžete vytvářet, spravovat, sdílet ale navíc si jednotlivé kousky můžete okamžitě či s postupem času koupit. Stačí pár kliknutí a jsou vaše! Je to opravdu jednoduché. Představte si situaci, kdy mladá dvojice plánuje postupnou výbavu svého bytu. Sestaví si trendový Magiclist designových doplňků tak, aby k sobě všechno ladilo. Uloží si jej a pak postupně nakupuje. Už nikdy se vám tedy nemůže stát, že si vyhlédnete krásnou věc, ale postupem času na ni zapomenete!
Komentovat mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přejít do archivu článků