Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Moje první ahoj

Ahoj! Jak jinak začít?

Tak mne tu máte. Kdo vlastně jsem? Brněnská studentka, začínající spisovatelka, kytaristka... Jsem Atinka a budu psát o všem možném i nemožném. O novém laku na vlasy, o sousedově kočce, o rozdílu mezi krátkými a dlouhými šaty, o dopravní kalamitě, o premiérách filmů, o knihách, o vaření a taky o tom, že pondělní rána v městské hromadné dopravě jsou těžká.

Ale nechci tu vést přednášky nebo psát eseje. Chtěla bych vás všechny, tedy čtenáře, poprosit, abyste mi napsali třeba do komentářů nějaká témata, která by vás zajímala. Zkrátka chci psát o tom, co zajímá především vás. Ať už je to ekologická katastrofa v Mexickém zálivu nebo česká zabíjačka.

Myslím, že o mně už je to asi vše. Tímto jsem se představila, takže už mne znáte. Tak mi napište. Moje články jsou tu hlavně pro vás. Blogujte se mnou! Psát se totiž dá o čemkoliv, takže už teď mohu slíbit, že v příštím článku se podíváme na plesovou sezónu a výběr společenských a plesových šatů.

Anna

blogerka Magiclistu

Jsem studentka gymnázia, kytaristka, vᚹnivá čtenářka, tak trošchu spisovatelka a tak trošku snílek. Mezi mé koníčky patří tanec, hudba, filmy i seriály, blogování a samozřejmě chatování. Máte-li zájem, napiššte mi.


Jarek Mikeš  Uživatel je offline   před 7 roky 0 0
Co takhle i nějaký dobrý recept. Inspirace by přišla vhod :-)
Olga K  Uživatel je offline   před 7 roky 0 1
já bych ráda četla o nějakých dobrých tipech na výlet, co tam mají a tak
josefa burianova  Uživatel je offline   před 7 roky 1 1
romantika ,vztahy,a rady,typy na výlety,a téma plesové šaty je výborné
Martina Hrubá  Uživatel je offline   před 7 roky 0 0
Ale slibovaný článek s tou inspirací na plesové šaty tu stále není ;-). Škoda...Komentovat mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přejít do archivu článků