Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Sdílení s přáteli

Události

Důležité události vašich blízkých sleduje Magiclist automaticky. Vždy vás upozorní včas, když se taková událost bude blížit. Dokonce vám Magiclist doporučí, co přesně si daná osoba přeje. Je jen na vás, které přání se mu rozhodnete splnit.
Po samotném připojení do vašeho účtu si v sekci Uživatelé vyhledejte své přátelé a blízké. Díky tomu dojde k propojení. Vyhledávat můžete také e-mailové adresy vašich přátel (pokud neznáte jejich přezdívku na Magiclistu).
Aby i vaši přátelé mohli být vždy v obraze, jakou důležitou událost máte i vy. Vyplňte si v sekci Události vše, co si myslíte, že je pro vás důležité. O nic víc se nemusíte starat.

Sdílení

Každý seznam přání můžete sdílet pomocí sociálních sítí prostřednictvím sdílecího tlačítka. Pokud máte Magiclist propojený s Facebookem, bude se sdílení s ním provádět automaticky. Tuto volbu můžete v nastavení svého profilu kdykoliv změnit.

Plnění přání a rezervace

Pokud se rozhodnete splnit přání někomu z vašich sledovaných, je dobré si dárek rezervovat. To proto, aby si jej nevybral někdo před vámi. Dárek si rezervujete velice jednoduše. Otevřete si profil osoby, které se to týká, vyberte si některý jeho seznam přání a u konkrétního přání si zaklikněte "Chci mu jej splnit". A máte hotovo.

Doporučení

Jakýkoliv dárek, zboží či službu můžete ostatním uživatelům doporučit. V případě, že daná osoba takové doporučení přijme a přidá si jej na seznam přání, budete o tom informování prostřednictvím upozornění.

Přejít do archivu článků