Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Tipy k Magické soutěži

Připravili jsme pro vás pár tipů, jak soutěžit a získat co nejvíce bodů v naší Magické soutěži. Výše bodů zásadně rozhoduje o výhře, kterou v soutěži získáte.

1. Tvořte obsah

Když nám pomůžete vytvářet obsah, jako jsou recenze, komentáře a nové témata, štědře vás odměníme. Denní limity pro získávání bodů jsou u obsahových částí výrazně vyšší, můžete tak získat více bodů.

2. Sdílejte

Nově jsme pro vás připravili bodování založené na získaných doporučeních. Pokud pošlete pozvánku ostatním uživatelům, ti se zapojí do naší soutěže, získáte každý den 5% z bodů, které získá. Čím víc pozvánek budete mít, tím více bodů každý den získáte, a bez práce!

Za každou pozvánku navíc získáte jednorázově 30 počet bodů.

Další body můžete získat i tím, že lidi zobrazují vaše Magiclisty (seznamy přání). U každého z nich máte počet zobrazení. Čím více zobrazení získáte, tím více získáte bodů. Počet zobrazení zvýšíte velice rychle pomocí postování odkazu na Magiclist v sítích Facebook, Twitter, aj.

Nezapomeňte si také nastavit tématickou šablonu přání!

3. Správné nastavení

Pokud si správně a plně nastavíte profil, získat můžete až 600 bodů. 100 bodů za kompletně vyplněný profil včetně avataru a 500 bodů za propojení profilu s Facebookem (odkaz na propojení naleznete ve spodní části nastavení profilu, pokud jste neprovedli registraci přes Facebook).

Přečtěte si kompletní Soutěžní pravidla než začnete soutěžit.

4. Příklad bodování

Jak získat 1 000 bodů do soutěže? Tak například:

+100 bodů .... Vyplňte si svůj profil včetně avataru
+500 bodů .... Propojte si účet s Facebookem, kliknutím na odkaz Propojit s Facebookem
+200 bodů .... Vytvořte si Magiclist a naplňte si ho 20 přáními 
+ 50  bodů .....Založte 5 témat v Magickém fóru
+150 bodů  ....Pozvěte 5 přátel přes pozvánku

Další inspiraci bodování najdete v Soutěžních pravidlech.

 

 

Přejít do archivu článků