Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Stop nechtěným a totožným svatebním darům!

Určitě to znáte ze své svatby, ze svatby přátel anebo třeba jen tak z vyprávění. Ženich s nevěstou dostávají svatební dary do nového společného života. Tři stejné mixéry, dvakrát totožná sada hrnců, povlečení v barvě, kterou nemůžete za žádnou cenu vystát…takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Z darů pak přichází spíše zklamání. Víte jak se tomu vyhnout? Poradíme vám!

Chystáte svatbu? Dejte hostům vědět o vašich přáních!

Abyste se vyhnuli výše zmiňované situaci, kdy se vám sejde celá řada stejných či nepotřebných darů, měli byste dát hostům vědět o tom, co byste si vlastně přáli a co by se vám do nové domácnosti hodilo.

Věřte, že usnadníte práci nejen sobě, ale také jim. Je totiž mnohem lepší kupovat dárek s vědomím, že je potřebný a chtěný. Potěšeny tedy budou obě strany. Vy dostanete to, co chcete, a hosté si nemusí lámat hlavu s vymýšlením dárku.

 

Vytvořte si svůj seznam dárků online a sdílejte ho mezi ostatní!

Dnešní doba žije online. Sociálně sítě se dočkaly obrovské obliby a denně zasahují do našich životů. Proč tedy nevytvořit i seznam dárku online a poté ho jednoduše nasdílet mezi ostatní, tak aby všichni věděli o tom, co si ženich s nevěstou přejí? Je to velmi jednoduchá a pohodlná forma, a pokud vaši přátelé vlastní nějakou sociální síť, jako je třeba Facebook, máte vyhráno. Nechte hosty, aby si dárky zarezervovali a vy se už jen těšte na překvapení, jelikož nebudete mít nejmenší tušení, od koho jaký dárek dostanete.

Dostal se k Vám seznam dárků od někoho jiného?

Pojďme si vysvětlit, jak takový seznam vlastně funguje. Představme si situaci, že se k vám takový seznam dárků dostane. Budoucí novomanželé sepsali svůj list přání a rozeslali ho mezi ostatní. Perfektní na celé věci je to, že vidíte, které dárky už jsou rezervované jinými hosty. Nemůže se tedy stát, že by více lidí koupilo totožný dar.  Zarezervujte si tedy i vy dárek, který by se Vám pro ženicha a nevěstu líbil.

 

Autor: Dana Křižanová
Fotografie: © Fotolia.com

 

Olga K  Uživatel je offline   před 8 roky 0 0
naštěstí v dnešní době se mohou k pozvánkám dát ještě další lístečky se seznamem darůKomentovat mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přejít do archivu článků