Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Víte jak plnit svá přání?

Každý z nás si něco neustále přeje. Nové auto, nové boty, novou knihu, nového partnera… jednoduše cokoliv. Vůbec nezáleží na ceně ani na materiální podstatě, důležité je pouze svému přání věřit a něco pro něj udělat. Jak jste na tom vy? Plní se vám vaše přání? Pokud ne, rozhodně čtěte dál.

Svému přání musíme především věřit, ne jen o něm mluvit!

Facebook i Twitter jsou skvělou názornou ukázkou, že svá přání nestačí jen vyslovit, napsat a sdílet. Chce to udělat i něco víc! Každý den se ve statusech svých přátel dočítám o tom, jak chtějí to a taky tohle, jednoduše každý den neustálá nová rozmanitá přání. Když se postupem času ptám, jak to dopadlo, jestli získali svou vysněnou věc či cíl, většinou se mi dostane záporné a především zklamané odpovědi. Já ale okamžitě pokládám otázku, zda pro to své přání vůbec něco udělali. Nestačí totiž jen přání vyslovit a pak jen čekat až k nám dorazí.

Myslete na své přání, jak jen nejvíc to jde!

Slyšeli jste o zákonu přitažlivosti? Ten říká, že člověk přitahuje to na co myslí. Ať už je to negativní či pozitivní myšlenka. Zkuste tedy myslet jen na pozitivní věci a obklopujte se tím, co vám dělá radost. Brzo si všimnete změny! Doporučuji udělat si seznam svých přání. Jasně si představte věc, o které sníte. Myslete opravdu na každý detail, jakým je třeba barva, provedení, velikost. Tento seznam mějte někde na očích, můžete ho doplnit i obrázky a alespoň jedenkrát denně si ho prohlédněte a vizualizujte představu i pocit, který byste měli, kdybyste danou věc už vlastnili.

Jděte za svým přáním!

Ať už si přejete cokoliv, věřte, že nic Vám jen tak do rukou nespadne. Zkuste svému přání a cíli jít naproti. Chopte se každé příležitosti, užívejte si každou minutu svého života, myslete pozitivně a rozdávejte radost všude kolem sebe a především nikomu nezáviďte. Pokud budete přát druhým, bude přáno i vám. Důležité je přece také dávat, ne jen dostávat. Obdarujte lidi, které máte rádi. Nemusíte to být přeci hned nějaký drahý dárek, někdy stačí darovat jen upřímný úsměv a vlídné slovo.

Fotografie: © Fotolia.com
Veronika Bečková  Uživatel je offline   před 8 roky 0 0
Přesně tak! :) Vážně to funguje ;).
Ladislav Svoboda  Uživatel je offline   před 8 roky 0 0
Také bych tomu věřil.
Martina Blažková  Uživatel je offline   před 7 roky 0 0
jo vážně , je to skvělí :D
Olga K  Uživatel je offline   před 7 roky 0 0
člověk se nemá vzdávat, když něco chce, tak to prostě půjde, stačí chtít a věřit si... hlavně neztrácet hlavuKomentovat mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přejít do archivu článků