Přihlášení Přihlášení přes Facebook Registrace

Vyhledávání

Vyhledávat lze přímo z úvodní stránky a to tak, že zadáte klíčové slovo toho, co hledáte. Můžete zadat cokoliv, co si budete přát. Pokud hledáte například dárky pro maminku, klidně zadejte "dárek pro maminku", pokud hledáte konkrétní dárek, klidně zadejte jeho název.

Našeptávač vám bude automaticky ukazovat návrhy toho, co našel. Návrhy se můžete, ale také nemusíte řídit.

Vyhledávat lze také přes procházení kategorií. V horní části webu si vyberte jednu ze sekcí - Dárky, služby, zboží. Každá z nich je roztříděna do kategorií. Klikněte na tu která vás zajímá a můžete začít vybírat.

Filtrování

Jelikož dárků je opravdu hodně, zavedli jsme několik filtrů, které vám pomůžou váš výběr zúžit. Na pravé straně můžete obsah dané kategorie dále roztřídit podle příležitosti a toho pro koho je dárek vhodný.

Nad výpisem zboží (dárku a služeb) máte pak ještě tři záložky. Častá přání - vypíše se pouze to zboží, které si někdo přeje. Nejlépe hodnocené - tedy to zboží, které má alespoň hodnocení 40%. Magický výběr - jedná se o speciální funkci Magiclistu. Pod touto záložkou naleznete pouze zboží, které si někdo přeje a zároveň má dobré hodnocení, recenze a doporučení Magiclistu.

Přejít do archivu článků